Hakkımızda

gelalmarket.com 2015 yılından bugüne kadar Ambalaj sektörü içerisinde hizmet vermektedir. Türkiye'nin en çok ürün çeşidine sahip olan ilk ve tek Toptan Ambalaj sitesidir.

Gel Al Market internet satış politikamız komisyonlu ürün satışlarının önüne geçmek, doğrudan son kaynak olan tüketici ile ithalat - ihracat yapan firmamızı buluşturmaktır.

Ambalaj ürünlerinin yanısıra , temizlik malzemeleri, hijyen ürünleri, temizlik aparatları, kimyasal ürünler, kağıt ürünleri ve aparatları gibi ürünleri de internet dünyasında satışa sunmaya devam ediyoruz. Hem kaliteyi hem de halkımızın bütçesini düşünerek kampanyalı ürünlerin sayısı arttırıyoruz.

 

Ürün çeşitlerimizi resmi internet sitemiz olan www.gelalmarket.com web adresimize güncel olarak eklemeye devam ediyoruz. 

 

İlkelerimizden en önemlisi kaliteli ürünleri, uygun fiyalara halka sunmaktır. Güvenli alışveriş, Satış öncesi ve Satış sonrası 7/24 Müşteri Temsilcisi desteği ile sizlere hizmet veriyoruz. Türkiye'nin her yerine şartsız koşulsuz ücretsiz kargo ile toptan siparişleriniz kapınıza kadar getirilmektedir.

 

Gel Al Marketcınız
Toptan Alışverişin En Hesaplı Adresi.